WomenBox

Легкий, натуральний, прохолодний, свій із бульбашками – це Сидр «Уманьпиво»

WomenBox.net
Июль 09
10:49 2018

Ароматний і прохолодний сидр гарно пасує до спекотних днів і теплих літніх вечорів, адже цей напій може втамувати спрагу, а ще покращити настрій 😉 У Франції, Іспанії та Німеччині сидр дуже популярний.

Якби ти готувала свій сидр, то він був би такий смачнючий, як Сидр із Умані!

Що потрібно для того, аби приготувати сидр?

Посадити свій фруктовий сад. Запросити бджіл опилити його. Зібрати соковиті фрукти. Якщо, скажімо, ти вирішила приготувати яблучний сидр, то спершу потрібно вичавити сік, не менше 5 літрів. Далі сік залити в скляний бутель, бажано темний. Додати 1 кілограм цукру. Все перемішати, встановити гідрозатвор і залишити бродити у за темному місці. За деякий час, коли утвориться осад, напій потрібно перецідити і знову залишити бродити. За 6 місяців, коли сидр набуде бурштинового відтінку, його потрібно розлити у пляшки і насолоджуватись смачним напоєм.

 

Навіщо ж чекати півроку, якщо все те ж саме роблять броварі «Уманьпиво»?!

Броварня має в Умані свої сади – вишневі, грушеві та яблуневі. Та більше того – своїх бджіл. Вони й обпилюють квіти фруктових дерев. Стиглі фрукти збирають, обирають найсоковитіші і віддають на сидр у броварню «Уманьпиво».  

В «Уманьпиво» знають як готувати сидр. Броварня в Умані – одна з найстаріших в Україні, працює з 1878 року, тому тут зберігають і дотримуються оригінальних рецептів, доповнюючи їх новими смаками.

 

Лінійка своїх сидрів від броварні «Уманьпиво»

Сидр Golden – для любителів класичного яблучного смаку.  Виготовлений з середньостиглих яблук, збагачений вітамінами та мінералами. Тільки яблука та нічого зайвого!

Сидр Golden Lemon – для прихильників освіжаючих цитрусових. Виготовлений шляхом часткового бродіння яблучного соку та натурального лимонного концентрату, який надає витонченості та неперевершеності напою. Збалансований гармонійний смак сидру додасть бадьорості, подарує насолоду та справжнє задоволення у спекотну пору. Чому б не взяти його з собою та пікнік?

Сидр Golden Cherry – для любителів стиглих ягід. Несе у собі насиченість вишні, що гармонійно доповнює яблуко. Для приготування смачних напоїв ретельно обираються високоякісні натуральні соки.

Сидр Golden Perry – ексклюзивний напій в Україні. Здивуйте свої смакові рецептори сидром, який виготовлений … з груші! «Уманьпиво» першим серед виробників пропонує смачний і корисний продукт, виготовлений з грушевого соку, дбайливо зброджений на ексклюзивних дріжджах з Франції.

Головна гордість «Уманьпиво» — це власні поля для вирощування ячменю та пшениці, свої пасіки для запилення рослин та приготування медового пива, а також – свої фруктові сади. Інгредієнти, з яких виробляється сидр та перрі «Уманьпиво» вирощені саме тут, тому можна бути впевненими в їх свіжості та якості.

Окрім того, сидр має невеликий вміст алкоголю (5,0 – 6,9 %), що при відповідальному споживанню аж ніяк не нашкодить вашому здоров’ю!

Добре пасує до пікніків, посиденьок у компанії друзів чи для романтичних побачень на березі Дніпра.
0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментироватьkloomba.com

Онлайн переводчик текста

с  на


Система - онлайн перевод текста