Основні переваги
Чому варто віддати перевагу саме такому виду делікатесів? Причини дві:
Патогенні бактерії, які можуть міститися в сирій рибі, гинуть при термічній обробці.
Страву подають з різними видами соусів.
Гарячі суші — це відмінний вибір для людей, які страждають на гіпертонію або мають проблеми з нирками.
Особливість в тому, що тільки до холодних страв подають солоний соєвий соус.
У чому користь
Практично у всіх інгредієнтах, які використовуються для готування, міститься безліч вітамінів, які зберігаються після термічної обробки.
Морепродукти багаті на кальцій і фосфор. Часто до складу входять овочі, які нормалізують обмін речовин.
Але особливої уваги заслуговують рис і водорості. Саме ці інгредієнти потрібні для приготування всіх видів гарячих суші. Регулярне вживання страви сприяє тому, що:
поліпшується пам’ять;
підвищуються захисні властивості організму;
поліпшується функціонування шлунково-кишкового тракту;
підвищується пружність шкіри;
поліпшується стан нігтів і волосся;
запобігає розвитку онкологічних хвороб.
І це тільки позитивні властивості рису! Якщо говорити про водоростях норі, то в них міститься велика кількість йоду, різних амінокислот і вітамінів групи B. Також не варто забувати про складні вуглеводи. Завдяки такому складу організм очищається від токсинів. До того ж продукт допомагає запобігти атеросклерозу.
Особливості страви
Для приготування необхідні ті ж інгредієнти, що і для класичних варіантів. Особливість тільки в тому, що подаються суші гарячими з певними типами підлив. Не менш популярний і білий соус. Якщо блюдо охолоне, то у нього вже не буде відповідного смаку.
Готують в духових шафах, на фритюрі або грилі, все це язамовляю на сайті https://ekipazh-service.com.ua/kiev/sushi.html. Іноді водорості норі замінюють харумакі — листковим тістом, яке приготовлено з рисової муки.
Якщо говорити про інші продукти, які входять до складу, то їх досить багато. В якості начинки використовується:
курка;
риба;
сир;
ікра;
овочі.
Традиційні сорти риби — це лосось і вугор. Не менш популярні сурімі. Сир зазвичай вершковий, але для гурманів готують і з дор блю. Самі часто використовувані овочі — авокадо і помідор. Ікра може бути масаго або тобіко.
Соусів для гарячих суші більше, ніж для холодних: цезар, унаги або аджика. Також можна замовити традиційний майонез.
Особливість приготування полягає в тому, що найчастіше використовується глибока сковорідка і велика кількість масла. Гарячі суші обсмажуються в клярі, найпопулярнішим з яких є темпура.
Ця назва часто зустрічається в меню японських ресторанів, але не всі розуміють, що воно означає. Темпура готується з панірувальних сухарів, спеціальної борошна, холодної води і яйця. Приготування здійснюється безпосередньо перед подачею, щоб кляр не втратила смакові якості.
Гарячі суші перед подачею викладають на паперовий рушник — це потрібно для того, щоб прибрати зайвий жир. Завдяки термічній обробці можна не бояться негативних наслідків, які можуть виникнути після споживання сирої риби. Гарячі суші можна вживати дітям і вагітним жінкам.