Як проходить процедура лазерної епіляції тіла?

Перед процедурою лазерної епіляції на ваші очі будуть надіті захисні окуляри, щоб випадково не пошкодити рогівку або сітківку. Волосся, які будуть піддаватися лікуванню, будуть обрізані всього на кілька міліметрів над поверхнею шкіри. Для захисту зовнішніх шарів шкіри буде використаний гель або спеціальне охолоджувальний пристрій. Косметологія Львів https://idermic.com.ua/ зробить лікування ефективнішим за рахунок полегшення проникнення лазера через вашу шкіру.

Зазвичай найпопулярніші лазери для видалення волосся використовують низькоенергетичний лазерний промінь, який підлаштовується під колір вашої шкіри, а також під колір, товщину і розташування видаляються волосся. Спочатку буде проведена пробна обробка шляхом направлення пробного імпульсного світла на оброблювану область. Низькоенергетичний лазерний промінь проходить через вашу шкіру і поглинається пігментом частини волосяних фолікулів активного росту. За цією областю слід спостерігати, щоб переконатися в правильності налаштувань і перевірити наявність побічних реакцій на лікування.

Лазерна епіляція — https://idermic.com.ua/service/lazerna-epiliatsiia-u-lvovi це цілком безпечна процедура. По завершенні процедури епіляції вам можуть дати пакети з льодом, холодну воду або протизапальні креми або лосьйони, щоб заспокоїти оброблені ділянки і зменшити можливий дискомфорт.

Для досягнення оптимальних і кращих результатів потрібно пройти кілька сеансів. Зазвичай спочатку потрібно від трьох до семи, але слід очікувати додаткових курсів лікування в більш пізні терміни.

Більшість фахівців рекомендують інтервали лікування від чотирьох до восьми тижнів, в залежності від:

1. Типу волосся.

2. Оброблюваної області тіла.

3. Вибраного лазерного або світлового пристрою.

Які є варіанти?

Є ряд апаратів для лазерної епіляції. Найбільш успішно використовувати низькоенергетичний лазерний промінь для відключення активного росту волосяних фолікулів.

Терміни лікування

Залежно від вашого типу шкіри, товщини і кольору волосся, розміру та місця розташування оброблюваної області і часу лікування ваш лікар може використовувати одне або комбінацію наступних пристроїв:

1. Рубіновий лазер

2. Діодний лазер

3. YAG лазер

Пристрої інтенсивного імпульсного світла

Прилади з александритом і імпульсним світлом не слід використовувати для людей з більш темною шкірою або засмаглих пацієнтів. Для цих типів шкіри можуть використовуватися діодні лазери і лазери YAG. Після оцінки вашого кольору шкіри і характеристик волосся ваш лікар вибере варіант, який найкраще підходить для вашої ситуації.