Новий рік — це важливе і улюблене усіма свято. А ще хороший привід повеселитися з колегами у неформальній обстановці. Корпоративи дуже зближують працівників, дозволяє розкритися з різних сторін, пізнати один одного трохи краще, поговорити по душам і просто розслабитися. Корпоративи, на яких відзначають успіхи працівників, мотивують на роботу і нові звершення. Новорічний корпоратив — відмінна можливість подякувати колегам за успішну роботу, повеселитися і на час відпустити всі робочі питання.

Наша команда https://lioncom.pro/services/novyi-rik/ влаштує новорічний корпоратив під ключ будь-якої складності. Ми працюємо злагоджено і дуже цінуємо всіх клієнтів.

Новорічний вечір

Класична новорічна вечірка в ресторані, лофт або кафе. Банкет, гучна музика, насичена програма заходів, нагородження працівників та подяки. Це допоможе мотивувати співробітників на нові звершення в новому робочому році, відпочити від рутини, згуртуватися з колегами і налаштуватися на новорічні вихідні.

Ігри на вулиці

Спортивні заходи на кшталт хокею, катання на ковзанах або санках дуже зближують колектив. Це згуртовує команду набагато сильніше будь-яких інших видів корпоративів. Активний відпочинок корисний не тільки для здоров’я, але і для колективів. Працівники розкриють всі свої лідерські якості і від душі повеселяться.

Новорічний бал маскарад

Такі івенти дуже піднімають корпоративний дух, заряджають новорічним настроєм і підкреслюють індивідуальність компанії. На бал все повинні приходити в костюмах і масках. Жива музика, прикрашений банкетний зал, пишні сукні, багато шампанського і атмосфера карнавалу. Тут потрібно буде проявити фантазію, адже на маскарад можна одягнутися ким завгодно!

Створимо то що ви придумаєте самі

Ви можете придумувати і замовляти все! Всі ваші задумки та ідеї втілимо в життя. Зробимо це красиво і не вийдемо за рамки бюджету. Напишемо сценарій свята під новорічну казку або різдвяний фільм.

У новорічних корпоративах важливо не тільки настрій, а й проведення. Потрібно, щоб кожна людина відчувала себе значущою частиною колективу. Щоб кожен відчував атмосферу тепла і затишку. Ми можемо залучити до свята всіх. І кожному нагадаємо про те, що він дуже важливий в колективі.

Замовте проведення новорічного корпоративу у https://lioncom.pro і більше не думайте про складні процеси організації, пошуку приміщення та кейтерінгу. Ми зробимо все в точності так, як узгодимо з вами, вирішимо всі питання на святі, простежимо, щоб все йшло так як треба.