Tesla Model Y отримала систему, що відповідає за підігрів радарів для захисту від негоди.

Також електромобіль оснастили автопілотом, який надалі зможе управляти автівкою без допомоги людини.

Один з найбільш поширених аргументів проти автопілота – комп’ютер не зможе впоратися з різними погодними умовами, такими як сильний снігопад.

Щоб справитись з цим Tesla оснастила всі камери підігрівачами. З їх допомогою прилади з легкістю позбуваються снігу та добре “бачать” дорогу. Проте розташований в передній частині автівки радар не був оснащений такою системою.

Очевидно, зараз в компанії вирішили цю проблему. Хакер на ім’я Green отримав доступ до електропроводки Model Y. Там видно, що модель оснащена підігрівачем. Таким чином, сніг буде прибиратись і з радара, розташованого в передній частині електромобіля.

screenshot_308.png (18 KB)

1screenshot_309-1536x758.png (48 KB)

До речі, засновник компанії Ілон Маск про це згадував іще в 2018 році.

“ У довгостроковій перспективі автомобіль буде працювати виключно на автопілоті, можливо, варто додати підігрівачі радарів “, – писав він тоді в Twitter.

Окрім цього Model Y отримала іще і тепловий насос. Він знаходиться в передньому багажнику під пластиковим кожухом біля верхньої частини силової установки.

tesla-model-y-heat-pump.png (54 KB)

Власник електричного кросовера Ерік Стрейт на відео показав як виглядає сам тепловий насос та теплові трубки з рідиною дл охолодження.

Источник: autogeek.com.ua