Для створення протиправного контенту організатори порнобізнесу залучили понад 30 українок, здебільшого студенток. Жінки спілкувалися з англомовними відвідувачами спеціалізованих платних відеочатів. Місячний прибуток однієї такої студії складав понад 300 тисяч гривень.

Працівники кіберполіції Київщини спільно зі слідчими поліції, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, викрили подружжя в організації діяльності мережі порностудій.

Встановлено, що фігуранти на території Києва організували незаконну діяльність 5 студій з виготовлення та розповсюдження порнографічної продукції в мережі Інтернет. До створення протиправного контенту останні залучили понад 30 громадянок України віком від 18 до 30 років.

За допомогою спеціальних комп’ютерних програм дівчата спілкувалися з іноземними відвідувачами платних відеочатів на спеціалізованих веб-сайтах. Вартість однієї хвилини приватної бесіди складала від 3 до 10 доларів. Таким чином місячний прибуток однієї студії складав понад 300 тисяч гривень.

З метою конспірації злочинної діяльності організатори налагодили систему шифрованого зв’язку з віддаленим сервером, на якому розміщувалася система управління обліковими записами моделей.

Кіберполіція провела обшуки в офісах порностудій. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, професійне фото- і відеообладнання, базу даних моделей, фінансову інформацію та документацію.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Після отримання висновків комп’ютерно-технічних експертиз організаторам порнобізнесу буде оголошено про підозру. Їм загрожує до семи років ув’язнення. Наразі досудове розслідування триває.

Источник: cripo.com.ua